liny kominiarskie

Oferujemy pełną gamę lin kominiarskich: liny konopne, jutowe, impregnowane, ze znacznikiem długości. Wysoka trwałość, niskie ceny – sprawdź naszą ofertę i zamów linę o odpowiedniej długości.

kule kominiarskie

Kule kominiarskie to kolejne z niezbędnych tradycyjnych akcesoriów kominiarskich. Posiadamy w ofercie kule kominiarskie żeliwne, gumowe, aluminiowe pełne i z wybraniem. Sprawdź nasze niskie ceny i wybierz to, co Ci potrzebne.

bolce i groty do przebijania

W ofercie naszego sklepu znajdziesz pełną gamę bolców i grotów do przebijania. Różne średnice, różny ciężar – zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz to, czego potrzebujesz.

pręty przepychaczy

W stałej ofercie posiadamy szeroką gamę prętów przepychaczy stalowych i z włókna szklanego. Dzięki różnym cechom, zróżnicowanym średnicom oraz długościom każdy kominiarz znajdzie u nas pręty, które są mu potrzebne - sprawdź naszą ofertę i wybierz.

ubrania kominiarskie

W stałej ofercie posiadamy mundury kominiarskie, szyte z różnych materiałów i różniące się wykończeniem detali. Bawełna, elanobawełna – wybierz materiał odpowiadający cechami Twoim potrzebom. Ponadto posiadamy koszulki z nadrukiem, emblematy kominiarskie oraz guziki luzem.

nakrycia głowy

W ofercie naszego sklepu nie może zabraknąć kominiarskich nakryć głowy. Pełnią funkcję ochronną, identyfikują pracownika i są najbardziej rozpoznawalną częścią kominiarskiego stroju. Sprawdź, co dla Ciebie mamy i dobierz swoje nakrycie głowy.

komplety linowe i akcesoria

Oferujemy komplety linowe i kominiarskie akcesoria, dzięki którym Twoja codzienna praca będzie przebiegała sprawniej i szybciej. Sprawdź, co dla Ciebie mamy i wybierz to, co jest Ci najbardziej potrzebne. Duży wybór i konkurencyjne ceny to nasze atuty.

pasy kominiarskie

W ofercie naszego sklepu nie może zabraknąć pasów kominiarskich. Pasy robocze wykonane są z miękkiej, trwałej skóry i wyposażone w trwałą klamrę. Pasy galowe przyozdobione są mosiężną klamrą o charakterze ozdobnym lub klamrą małą.

torby narzędziowe

Proponujemy profesjonalne torby narzędziowe, które ułatwią pracę każdego kominiarza. Torby wykonane są z trwałych materiałów: odpowiednio przygotowanej skóry lub wzmocnionej tkaniny, posiadają poręczne przegródki oraz usztywnione dno. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz torbę odpowiadającą Twoim potrzebom.

akcesoria dymne

Oferujemy zapałki dymne oraz pisaki dymne z wymiennymi wkładami, chowanymi do pisaka. Proste narzędzia, nieodzowne w pracy kominiarskiej, w bardzo przystępnych cenach.

wałki giętkie i akcesoria

Oferujemy wałki giętkie różnych typów, służące do mechanicznego rozwiercania kominów, umożliwiające podłączenie wiertarki, dzięki czemu praca przebiega szybciej i bardziej efektywnie. Akcesoria uzupełniają ofertę.

materiały szamotowe

Proponujemy materiały szamotowe, niezbędne w pracy każdego kominiarza: cegły, płytki, zaprawy i inne materiały ogniotrwałe. Sprawdź naszą ofertę i wybierz to, czego potrzebujesz do realizacji zleceń.

worki kominiarskie

Worki na sadzę to podstawowe narzędzia pracy każdego kominiarza. Proponujemy worki zwykłe oraz niepalne (odporne na temperaturę do 450°C). Długi czas eksploatacji, przystępne ceny.

grace i akcesoria

Graca umożliwiająca wybieranie sadzy to niezbędny element warsztatu pracy każdego kominiarza. Oferujemy tradycyjny grace kominiarskie, grace naramienne, przepychacze i inne. Przydatne akcesoria uzupełniają naszą ofertę.

łyżki, skrobaki

Oferujemy łyżki i skrobaki kominiarskie, uzupełniające podstawowe wyposażenie każdego kominiarza, na które składają się tradycyjne, skuteczne narzędzia. Łyżki i skrobaki pomogą oczyścić z sadzy każdy przewód kominowy. Wysoka trwałość, konkurencyjne ceny.

klucze kominiarskie

Proponujemy klucze kominiarskie, stanowiące nieodzowne wyposażenie w kominiarskim fachu. Klucz gwiaździsty dzięki swojej budowie umożliwia zastosowanie w kilku sytuacjach, klucz nastawny posiada możliwość regulacji.

minikołowrotki

Proponujemy ponad 20 modeli mini kołowrotków, zapewniających komfortowe odwijanie i nawijanie przepychacza. Różne średnice i długości pręta z podziałką metrową, współpraca zarówno ze szczotkami przepychacza, jak i szczotkami typu gwiazda.

lusterka

Nasz sklep oferuje poręczne szklane i stalowe lusterka, służące do szybkiego sprawdzania prześwitu w przewodzie kominowym. Lusterka są wyposażone w teleskop, co zwiększa ich funkcjonalność. Lusterko złożone po użyciu zajmuje minimum miejsca.