szczotki do rdzy

Trwałe i niezawodne tradycyjne szczotki do rdzy. Nieodzowne narzędzie pracy, umożliwiające przygotowanie powierzchni do nakładania powłok ochronnych – oczyszczanie spawów, wyrównywanie krawędzi itp.

szczotki doczołowe

Oferujemy szczotki doczołowe mocowane na różne sposoby, wyposażone w gwint, otwór lub trzpień. Niezbędne podczas przygotowania do dalszych prac dużych powierzchni, oszczędzają Twój czas i ułatwiają pracę. Umożliwiają oczyszczanie spawów, pozbywanie się zgorzelin, gradowanie itd.

szczotki tarczowe

Proponujemy szczotki tarczowe z gwintem, trzpieniem lub otworem, zarówno zwykłe, jak i splatane. Niezbędne do prac w miejscach trudno dostępnych oraz w procesie przygotowania powierzchni do nakładania powłok ochronnych. Sprawdź naszą ofertę i wybierz to, co Ci potrzebne.

szczotki pędzelkowe

Posiadamy w ofercie bogaty wybór szczotek pędzelkowych. Szczotki o tym kształcie są niezbędne podczas czyszczenia miejsc bardzo trudno dostępnych, przede wszystkim otworów. Mogą okazać się przydatne również wtedy, gdy zachodzi potrzeba usunięcia nadmiaru farby, gumy oraz zgorzelin. Przejrzyj naszą ofertę i dobierz szczotkę, która jest Ci potrzebna.

szczotki do kotłów c.o.

Posiadamy w stałej ofercie szeroką paletę szczotek do kotłów c.o. Oferujemy szczotki z różnego rodzaju drutów oraz o różnym przekroju. Wysokiej jakości, trwałe i niezawodne – zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz to, czego Ci potrzeba.

szczotki przepychacza

Szczotki przepychacza to klasyczne akcesorium kominiarskie, które w połączeniu z prętem lub drążkiem GFK służy do przepychania kominów różnego rodzaju. Oferujemy szczotki druciane z drutu nierdzewnego oraz z tworzyw sztucznych.

szczotki gwiazdy

Szczotki gwiazdy to kolejne z klasycznych akcesoriów kominiarskich, które stosuje się równie często, jak nowocześniejsze rozwiązania. Wykonane są z gwarantującego trwałość nierdzewnego drutu stalowego lub tworzywa sztucznego, a mini kołowrotek lub komplet linowy sprawią, że sprawdzą się w każdych warunkach.

szczotki do lin

Proponujemy Państwu szeroki wybór szczotek do lin, które wraz z linami i kulami kominiarskimi uzupełniają długą listę klasycznych akcesoriów kominiarskich. Bardzo duży wybór i konkurencyjne ceny to atuty naszej oferty.

szczotki do pieców kaflowych

Proponujemy szczotki do pieców kaflowych, bez których nie obejdzie się w trakcie czyszczenia domowych pieców kaflowych oraz pieców piekarskich. W asortymencie posiadamy urządzenia z tworzywa sztucznego, o różnej średnicy oraz długości.

szczotki do szlamowania

Posiadamy w stałej ofercie bogaty wybór szczotek do szlamowania, wykonanych z drutów płaskich. Różne średnice, różna liczba zwojów. Renomowani producenci, konkurencyjne ceny – zapraszamy do zapoznania się z ofertą.